maddyu1030
maddyu1030 maddyu1030
  • 11-02-2022
  • Mathematics
contestada

ASAP A 6-yard roll of plastic wrap costs $6.66. What is the price per foot?

Respuesta :

calliiistar
calliiistar calliiistar
  • 11-02-2022
One dollar and eleven cents
Answer Link

Otras preguntas

if you late for dinner what do you do?​
What is respiration?
how to grow hair fast
I have to do my homework before I can watch TV. a. simple c. complex b. compound d. compound-complex Please select the best answer from the choices provided A B
3. Which fitness component do you think you need improvement? Why?
Mk Hopefully it shows up now
how is moment calculated in different conditions?
what source is an example of a reference material​
How is the author's purpose similar in both excerpts? O Both describe situations in which people have to leave their country to find a better life ✓ Both descri
BARINLY PLS HELP ME ASP !!! it’s science I need help fast pls