makward2010 makward2010
  • 13-10-2022
  • Mathematics
contestada

$9 for 4 boxes of granola bar  calculate the unit price what is the answer 

Respuesta :

Otras preguntas

The cost to rent a construction crane is $750 per day plus $250 per hour of use. What is the maximum number of hours the crane can be used each day if the renta
Reasoning What number has factors of 2 and 3 and multiples of 12 and 18?
Describe how Mendel showed that the green-seed trait did not disappear but was only masked.
Humans get which of the following kinds of products from plants? a. medicines b. dyes c. rubber d. all of the above
Which of the following is not a factor in determining a culture's economic activity? climate language physical landforms natural resources Which statement is fa
although the pigs do not believe what Moses says, why do they allow him to return and even provide him with food? (chapter 9 animal farm)
Multiply. Simplify your answer and write it as a proper fraction or as a whole or mixed number.35 × 1 1/2 =
mexican state that was home to the Zapatista rebellion
In a first aid kit the ratio of large bandages to small is 3 to 2 based on this ratio how many large bandages are in the kit if there are a total of 80 bandages
What's the force that causes lava to erupt?