zyquayshsaulsber zyquayshsaulsber
  • 11-11-2022
  • Mathematics
contestada

if 4 boxes of cereal cost $16.24 how much does one box of cereal cost?

Respuesta :

Otras preguntas

Which is the best location to farm? A)East of the jordan river B)Cental Syria C)Southern Israel D)The coast of Lebanon
The sum of two consecutive odd numbers is 156. Write an equation to determine the value of each nu
Debbie ate 1/8 of a large brownie. Julian ate 1/2 of a small brownie, Julian says he ate more than Debbie because he said 1/2 is more than 1/8
Marisa can buy 3 oranges for 1.35 dollars ,four oranges for $1.80 or five oranges for $2.25 per second by 10 oranges for a price that fits this pattern or a bag
Mr. Gonzales has only $42.50 to spend at a clothing store. He wants to buy a shirt that costs $29, including tax, and some bracelets that cost $4.50 each, inclu
What is the middle of a flower called?
if the perimeter is 72 inches,what is the area of the poster
Y=7x-24 Y=-3x+16 jakaj
What was President Johnson's broad program of domestic policies called?
92% of what number is 115 ?