AyanoAyshi
AyanoAyshi AyanoAyshi
  • 10-02-2019
  • Mathematics
contestada

please help me with this question (:

please help me with this question class=
please help me with this question class=

Respuesta :

p1g3on
p1g3on p1g3on
  • 11-02-2019
The 4th one it continues to go up at an exponential rate
Answer Link

Otras preguntas

the square of a sum of six and a number
Which line from the poem best illustrates alliteration? “Silver” by Walter de la Mare
Whats 1 4/5 as a percent?
what is 1.2 divides by 0.04?
How did Italy’s Mediterranean location help give birth to the Renaissance? A. The Mediterranean Sea prevented foreign ideas from influencing Italian thinkers. B
The right to be heard insures consumers can communicate dissatisfactions a. True b. False I have more questions Posting them
Which of the following pieces of laboratory equipment is not directly used to make measurements? a. test tube b. graduated cylinder c. ruler d. thermometer
Which property of metals is Luis most likely going to demonstrate using these materials?
Explain how to regroup 43 ones as tens and ones
Bananas cost $0.49 per pound and grapes cost $1.15 per pound. Leanne bought 3.5 pounds of bananas and 2.4 pounds of grapes. How much did she pay for the bananas