destinyharris123 destinyharris123
  • 11-06-2019
  • Mathematics
contestada

kijh7tybt
u9ui9-i89-0-op-=p=

Respuesta :

fvalle5
fvalle5 fvalle5
  • 11-06-2019
The answers to your question is p
Answer Link
nataliecavazos12 nataliecavazos12
  • 11-06-2019

Answer:

p

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Twelve ounces of Brand X costs $1.50. Sixteen ounces of Brand Y cost $1.92. Find the unit price of each.​
9,11,7,13,17,16,15 the mean
What is [5x6] divide by 5+4-3
what is the rate of decay for the function f(x) =2(0.95)^x ( x is on top of the parentheses)
explain the relationship btween pressure and volume for a gas at constant temp.​
What are all of the real roots of the following polynomial? Ax) = x5 + 5x4.5x3 - 25x2 + 4x + 20 A. -5, -2, -1, 1, and 2 OB. -2,-1,1, and 2 C. -3,-2, -1, 1, and
A sequence is defined recursively using the formula f(n + 1) = f(n) – 5 . Which sequence could be generated using this formula? 1, –5, 25, –125, ... 2, 10, 50,
What is the inverse of the function f(x) = x +3? A)h(x) = x+3 B)h(x) = x=8 C)h(x) = x-3 D)h(x) = x + 3
For this item, any answers that are not whole numbers should be entered as decimals, rounded to the hundredth. Marissa's Fashions purchases designer boots from
What does 2 plus 2 add up too?