1818181 1818181
  • 12-02-2020
  • Mathematics
contestada

Gabby bought 4 pens and 5 pens for 6.71. Find the cost

Respuesta :

Karinaalba Karinaalba
  • 12-02-2020

how much was the 4 pens for?

Answer Link

Otras preguntas

Evaluate the definite integral using the graph of f(x) (Image included)
1. Explain why a free press is so essential (important/necessary) to a free, democratic nation.
___divide___=5/9? what is the equestion
if x - 1/x = 5 , find the value of x^2 + 1/m^2 and (x + 1/x^2) ​
hora, relacione los refranes del ejercicio anterior con su significado. 1. Agradecer un regalo por muy modesto que este sea. 2. Quien grita mucho no hace daño.
NO LINKS!!!#47 & 48. Use the information to find the indicated value​
Which example best shows how speeches can be interactive? O A. Rae speaks louder when she realizes the audience in the back can't hear her. B. Deven goes to the
A ferry operator takes tourists to an island. The operator carries an average of 500 people per day for a round-trip fare of $20. The operator estimates that fo
Shandra has a toy car collection. She keeps 136 of the toy cars on her wall, which is 85% of her entire collection. What is the total number of toy cars in Shan
software application used to calculate the exchange of currency