ashores06 ashores06
  • 11-03-2020
  • Mathematics
contestada

If a plane was for $3,950,000 then how many months do I have to make the bill $1 per month?

Respuesta :

tigon
tigon tigon
  • 11-03-2020
If a plane costs 3,950,000 and you wanted to pay for it by only spending a dollar per month it would take you 3,950,000 months.
Answer Link

Otras preguntas

Petra also has this information about the arrival times of trains last week. The train company has a target 98% of trains must arrive no more than 10 minutes la
Why climate is changing? What are the causes of change ?
At the produce store you can buy 2 bags of bananas for $11.12. How much would it cost if you were to buy 4 bags?
stone axe.Activity Two:Explain in a paragraph how modern transportation mayhave contributed to salt and sea shells becoming lessscarce and also lost its value i
If I was shy to put some more how shy would I be if I put some less
Which of the following was a provision of the Fugitive Slave Act?​
PLEASE HURRY !! Which best fits ? Pilota el avión. el agente de la línea aérea el comandante el avión el agente de aduana el pasajero el asistente de vuelo la p
Solve for x. Write the smaller solution first, and the larger solution second. (x - 7)^2 - 25 = 0
Reread the conversation between Oskar and his mother at the beginning of the excerpt. As for the bracelet Mom wore to the funeral, what I did was I converted Da
Twentieth-century mass killings in Rwanda and Cambodia were similar in that