cityababynatanah
cityababynatanah
11-09-2016
Mathematics
contestada
unit rate for 4 boxes for $6
Respuesta :
nobillionaireNobley
nobillionaireNobley
13-09-2016
Unit rate = $6/4 = $1.5 per box
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 58+ )
Otras preguntas
In the number 8444 what is the relationship betwee n the 4s? Think about the value of each 4 to help you find your answer
Most earthquakes happen: A.) near passive margins B.) near subduction zones C.) in the middle of continents D.) in a ring around the Atlantic Ocean
simplify the ratio:33 to 44
find each rate in 40 meters in 16 sec
What city did the Americans capture without firing a shot?
how do you find the slope of x^2 at x = 5? please hurry
simplify each equation, then solve. 1) log 2 128=x
What is 0.000982 in scientific notation
how did the coastal mountains form
Look down below for question