Gbgb121637
Gbgb121637
10-11-2020
Mathematics
contestada
Will give brainliest if correct.
Respuesta :
Аноним
Аноним
10-11-2020
Answer: y= 3 or -2/3
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
need help asap will mark you brainliest
Write an equation of the line in slope-intercept form Y= ?
The graphs of y= ‐4x and y= ‐4x+2 are shown. Use the drop-down menus to complete the statements.
Jane wants to add chocolate chips to her trail mix. A 3-pound bag of chocolate chips costs $3.22. What is the unit price? A $1.07 per pound B 1.07 pounds C$1.07
please help me with 7-10
What is specific heat
The spread of Ebola in West Africa in 2014 was an example of what kind of diffusion? heirarchical population relocation contagious
While participating in a drill, a player runs back and forth and side to side. Which skill will this help the player improve? A agility B speed C balance D coor
5. Joey has $125 to spend on school clothes this year. He only spent $80.00 on schoolclothes. What percent of his $125.00 did Joey spend? (Hint: Divide amount s
what is the engljsh phrases of 9y?