Seudónimo Seudónimo
  • 10-11-2016
  • Mathematics
contestada

I need help with number 19.

I need help with number 19 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-11-2016
20 lollipops cost $1.20. How much does one cost? 1.20/20 = 0.06 I think. I hope you get it right!
Answer Link

Otras preguntas

How do carbohydrates differ from hydrocarbons?
How do fungi benefit from being able to reproduce both asexually and sexually?
If 3x=0, what is the value of 1+x+x^2
round  this number 2.87 nearest tenth
How do you factor 16-2m^2?
A go-Kart's top speed is 607,200 feet per hour. What is the speed in miles per hour?
The air spaces in the leaf interior a. block gas exchange between the mesophyll cells and the environment. b. make the leaf weigh more than a leaf packed tight
How many bikes and tricycles does Rick's bike shop have if the inventory shows 117 wheels and 104 pedals?
round to the nearest whole number 3.1
round to the nearest whole number 3.1