markara06 markara06
  • 11-03-2021
  • Mathematics
contestada

please help with this problem?!?

please help with this problem class=

Respuesta :

amazingkakes63
amazingkakes63 amazingkakes63
  • 11-03-2021

Answer:

37.5%

Step-by-step explanation:

3/8=37.5%

Hope this helps! :)

Answer Link
maria316017 maria316017
  • 11-03-2021

Answer:

37.5%

Step-by-step explanation:

Hopefully this helps!

Answer Link

Otras preguntas

A car travels 83 7/10 miles on 2 1/4 gallons of fuel which is the best estimate of miles the car travels on one gallon of fuel
a bakery offers a sale price of $3.50 for 4 muffins. What is the price per dozen?
which expression has a value of 199
students at hammond middle school are raising money for the end of the year school party. they decide to sell roses for valentines day. they also need $60 to bu
The interaction between two objects that have mass is called what force?
Convert to grams 0.100 moles of Co2
a bakery offers a sale price of $3.50 for 4 muffins. What is the price per dozen?
Are wetlands and estuaries more similar or different? Defend your opinion.
Joshua delivered 30 hives to the local fruit farm if the farmer has paid to use 5 percent of the total number of Joshua's hives how many hives does Joshua have
Marcie wants to enclose her yard with a fence. Her yard is in the shape of a triangle attached to a rectangle. Yard is shaped like a square and a triangle. The