avrienelms8
avrienelms8
11-09-2021
Mathematics
contestada
grapes are on sale for $2.36 per pound
Respuesta :
Emorix
Emorix
11-09-2021
2.36 * 0.75 = $1.77
2.36 * 1.25 = $2.95
2.36 * 2 = $4.72
2.36 * 2.5 = $5.90
Hope this helped!!:))
(Brainliest?)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 87+ )
Otras preguntas
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule
explain fajan's rule