H4pPyT34aRs
H4pPyT34aRs H4pPyT34aRs
  • 10-12-2021
  • Mathematics
contestada

What's the answer to this?

Whats the answer to this class=

Respuesta :

GalacticKahuna GalacticKahuna
  • 10-12-2021
Hi there! Your answer would be:
•2 apples per horse
•3 apples left over
Answer Link

Otras preguntas

4. How much did insurance pay? Why?
What is Distributive property
Biofuel is an experimental resource created through the use of living matter. It is a plant-based fuel and a renewable resource that can be used as a substitute
The owner of an electronics store received a shipment of MP3 players at a cost of $64.25 each. If he sells the MP3 players for $99.99 each, what is the percent
Complete the following statements to prove that ∠IKL and ∠JLD are supplementary angles. ∠EIJ ≅ ∠IKL and ∠GJI ≅ ∠JLK, as they are corresponding angles for paral
Which of the following most resembles the grieving process?
Find the selling price of each item Cost of a sled:99.50 Markup:95%
What are the Newton’s three laws of motion?
Ben made a model that was 5 3/4 inches tall. Laquisha made a model that was 70 11/12 inches tall. How many times as tall was Laquisha’s model?
Find the value of x. If necessary, round to the nearest tenth. a) 8.9 in. b) 10.8 in. c) 12.6 in. d) 6.3 in.