zinnia7126
zinnia7126 zinnia7126
  • 12-04-2022
  • Mathematics
contestada

URGENT SOLVE 7 8 and 9 THAMK YOU SO MUCHHH

URGENT SOLVE 7 8 and 9 THAMK YOU SO MUCHHH class=

Respuesta :

jsantef jsantef
  • 12-04-2022

Answer:

7) a

8) b

9) d

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

a package of 6 pairs of insulated costs ​$40.74 . What is the unit price of the pairs of ​?
VQY-FZUQ-QJJ​ -: M33t c0de​Ladies​
Stacey is riding in a train moving at 100 km/hr. After ten minutes, she is moving at a rate of 120 km/hr. Which statement best describes the difference between
Find the midpoint of segment EF (10,-7) and (8,5)
Document A How can you use the map to argue that Alexander was not great?
if the tech support had responded appropriately we would not our website crashed
Development Plan for Three Skills Template Create a development plan for three target skills. Target Skill #1 Target Skill #1: Technology, Communication and Res
Taylor splits 5 pounds of ham equally to make 10 sandwiches. He thinks each sandwich will recieve 2 pounds of ham. Is he correct? explain
draw the structure of cyclopropane
At the craft show, Mai purchases rings and bracelets. Rings cost `\$1` each and bracelets cost `\$2` each. Mai spends a total of `\$20` on these items. Let `r`