kodyravenell33 kodyravenell33
  • 12-07-2022
  • Mathematics
contestada

need helpppppppppppppppppppp

need helpppppppppppppppppppp class=
need helpppppppppppppppppppp class=

Respuesta :

zollinger2 zollinger2
  • 12-07-2022

Answer:

Its the last option If you ask me.

Step-by-step explanation:

If the price goes up $1.25 every square yard, then I think its the last one.

Answer Link

Otras preguntas

Identify the action verb Today I heard my favorite song twice on the radio
A researcher asks participants to estimate the calories they consume in a meal. The researcher records the following estimates: 450, 426, 310, 500, and 220. If
Read the excerpt from the "Allegory of the Cave" by Plato then answer the question. SOCRATES: Now if once again, along with those who had remained shackled ther
Dr. Garcia is known for his difficult pop quizzes. Immediately before he springs a pop quiz on his students, he typically goes to the classroom door and closes
NEED HELP ASAP which example best shows how muscle strengthening can improve a person’s health? a)bicep curls with sudden movement improve bone and b)ligament h
Identify the slope of the line for the equation y = 10x + 3.
Plasmodial slime molds move by
5+d>5-d solve for d please help now
Thad, Jamarcus, and Willy have been working for Davidson International each for three years. While the trio started together as analysts and are all still on th
27 POINTSS!! Need answer please