camimi1o1
camimi1o1 camimi1o1
  • 10-10-2017
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me with this! The question is in the picture! Thanks mate!

Can someone please help me with this The question is in the picture Thanks mate class=

Respuesta :

natedauphinoxdxyq natedauphinoxdxyq
  • 10-10-2017
You need 12 tutors for 120 students.
Answer Link
jackie194 jackie194
  • 10-10-2017
You will need 12 tutors for 120 students
Answer Link

Otras preguntas

what inergers that are greater than zero
Devon is trying to find the unit price on a 6 pack of energy drink on sale for $2.99. His sister says that at that price each energy drink would cost just over
convert 0.9 into a fraction using 100 for denominator
How do I simplify negative square root of 72
how to find three consecutive integers whose sum is 336?
Shelley made five more sales calls than Clark. Shelley and Clark made a total of 33 sales calls. How many sales calls did each make?
Write as a repeating decimal using bar notation. Show your work. 5/11
Convert unit ratea 345 ft/min= ? Ft/hr
find the rate and unit rate of $7.96 for 5 pounds
Fort Wayne indiana lies on witch line of longiude