trevonsimons292 trevonsimons292
  • 12-02-2018
  • Mathematics
contestada

if the unit price of oranges is 0.08 per pound and Jim pays 2.08 how many oranges does he buy

Respuesta :

rwguartuche13 rwguartuche13
  • 12-02-2018
26 I believe, I'm pretty sure :)
Answer Link

Otras preguntas

Solve proportion 5/7=a/35
How is the underline gerund used in the sentence? Try OUTLINING for a focused approach in a paper? A predicate nominative B subject C object of a preposition D
rewrite log(3)+4log(x) as a single logarithm
if you popped 3 bags of popcorn in 15 min how many bags did you pop per min
What force is needed to accelerate a 1,000-kilogram car from a stop to 5 m/s/s?
Solve proportion 5/7=a/35
is 5/8 closer to 0 1/2 or 1 ?
What do you think is the most fascinating aspect of the internet?
Wayne has a recipe on 3 inch by 5 inch index card that he wants to enlarge to 15 inches long. how wide will the enlargements be?
what is a picture that moves called?